×
Atbalsta Grupas Ārstniecība Atbalsts Ģimenēm ES sabiedrībā Par mums

Jaunajiem vecākiem

Lekcija: Psihoemocionālās sagatavošanās nozīme gaidību laikā un pēc bērniņa piedzimšanas

02/11/2022

Bērnu slimnīcas fonds piedāvā noskatīties 23. septembra tiešsaistes lekcijas “Psihoemocionālās sagatavošanās nozīme gaidību laikā un pēc bērniņa piedzimšanas” ierakstu gan nepilngadīgās grūtnieces, gan jaunos vecākus un speciālistus, kuri atbalsta jaunos vecākus!

Lekciju vada Ramona Treilona: PEP (Pirmā Emocionālā Palīdzība jaunajiem vecākiem ar bērniem līdz 3 gadu vecumam) mamma, zīdīšanas konsultante, Vecāku izglītības programmas (VIP) trenere, programmas “Piedzimstot bērniņam” vadītāja Latvijas SOS ciematu asociācijā, lektore un atbalsta grupu vadītāja ar desmit gadu pieredzi.

Lekcijas galvenās tēmas:

1) Gaidību laika izaicinājumi un emocijas
2) Pēcdzemdību laika izaicinājumi un emocijas

Lekcijas laikā tiek veikti arī vairāki praktiski uzdevumi, kas palīdzēs rast risinājumus, kā palīdzēt sev emociju atpazīšanā un regulācijā, kā noskaidrot, kuras no manām vajadzībām šobrīd netiek apmierinātas, un kā to risināt, kā arī kopīgi būs iespēja sastādīt katram savu resursu karti.

Lekciju rīkoja Bērnu slimnīcas fonds projekta "Mazaizsargātas sabiedrības grupas interešu aizstāvība, veidojot valsts atbalsta sistēmu: Rīcības plāns 2022.-2025. gadam nepilngadīgo grūtnieču atbalstam Latvijā" ietvaros. Projektu finansē Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Valsts budžeta līdzekļiem.

Uzzini vairāk: https://www.bsf.lv/lv/projekti...

#NVOfonds2022 #jaunajiemvecākiem #grūtniecība #pusaudžugrūtniecība #jaunajāmmāmiņām


Ceļš īpašo vajadzību pasaulē ir vieglāks, ja ir kompass un atbalsts, kas rāda ceļu!
house-iconUz sākumu