×
Atbalsta Grupas Ārstniecība Atbalsts Ģimenēm Par mums

Noderīgi

Bērnu slimnīca radījusi uzticamas informācijas bāzi veselapasaule.lv

16/06/2022

Bērnu slimnīca ir izveidojusi plašu uzticamas informācijas bāzi par bērnu un jauniešu veselību. Teju 200 Bērnu slimnīcas ārstu un speciālistu ir sagatavojuši aptuveni 900 satura vienību, radot iespēju gūt atbildes uz pamata un arī specifiskiem jautājumiem par bērnu attīstību un veselību.

Portāls veselapasaule.lv ir kā digitāla enciklopēdija, kurā atrodamas atbildes uz jautājumiem par bērnu aprūpi, veselību un drošību, slimībām, to diagnostiku un ārstēšanu, profilaksi, kā arī neatliekamās palīdzības sniegšanu. Noderīgi un izglītojoši ir paštesti, ieteikumi par veselīgu dzīvesveidu, ieskati dažādu izmeklējumu veikšanas norisē. Pusaudžiem un jauniešiem izveidota atsevišķa sadaļa, kurā atrodama informācija par mentālo veselību, seksuālo un reproduktīvo veselību, kā arī citām šajā vecumposmā svarīgām tēmām.

Bērnu slimnīcas ārsti vienmēr ir apzinājušies, cik būtiska ir sabiedrības izpratne par veselību, tādēļ arī līdz šim mediju vidē un citviet aktīvi dalījušies ar savām zināšanām. Uzticama un saprotama informācija vienmēr īpaši aktuāla ir jaunajiem vecākiem, kuri pēc mazuļa piedzimšanas saskaras ar daudziem neskaidriem jautājumiem un pretrunīgu informācijas plūsmu. Līdz ar veselapasaule.lv atklāšanu ārstu skaidrojumi, padomi un cita vērtīga informācija būs ērti pieejama.

“Veselapasaule.lv radīšana ir turpinājums Bērnu slimnīcas attīstībai digitālajā vidē. Mēs turpināsim darbu pie šī portāla attīstīšanas, lai iespējami drīz tas aptvertu visus aspektus, kas ietekmē sabiedrības veselības pratības veicināšanu un bērnu veselības aprūpes nozares attīstību, tai skaitā speciālistu profesionālo pilnveidi un zināšanu pārnesi. Šodien esam spēruši pirmo soli veselapasaule.lv izvirzīto mērķu īstenošanā – atklājuši portālu, kas stiprina bērnu vecāku, kā arī pusaudžu un jauniešu veselības pratību,” stāsta Valts Ābols, Bērnu slimnīcas valdes priekšsēdētājs.

Iepazīties ar informācijas bāzi varat šeit.

Ceļš īpašo vajadzību pasaulē ir vieglāks, ja ir kompass un atbalsts, kas rāda ceļu!
house-iconUz sākumu